Forum Legionu ''Polska Husaria''

Forum Legionu ''Polska Husaria''

Ogłoszenie

''Polska Husaria'' Probably the best legion in AION!

#1 2012-06-22 07:32:38

Venea

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-20
Posty: 2
Punktów :   

Venea

Cześć wszystkim.
Co prawda nowa jestem i może wychodzę przed szereg, ale co tam

Imię: Kasia
Wiek: ...jeszcze 28...ale to do października tylko ;P
Skąd: Zdolnego Śląska Rejon Doliny Baryczy i Stawów Milickich...jeśli ktoś wie o co kaman... generalnie urodzona w Legnicy gdzie często bywam, po studiach we Wrocku, który nadal bardzo lubię i miło wspominam...ale aktualnie...pół dnia w Miliczu ( w pracy, w której bywa tak, że uda mi się pogrywać, nie pytajcie ;D) a drugie pół na końcu świata w wiosce zwanej szumnie....Baranowice
W Aionie: jakoś od kwietnia b.r. wcześniej niezdrową ilość czasu w Lineage 2 ...dawno temu jakieś 5 lat...po przerwie kolejny rok czy dwa...a ostatnio z okazji FTP na officjalu, generalnie od otwarcia do kwietnia, kiedy to zdecydowałam, że czas na zmiany

Uff się rozpisałam (jak zwykle).

Tak czy siak, niniejszym się opisałam trochę...i przy okazji dodam, że często w sezonie ...ciepłym... na weekendy nie ma mnie w domu, bogdyżiżponieważ jeżdżę sobie moturem na różne takie zloty/rajdy/wycieczki ... z tego względu proszę o wyrozumiałość

xoxo
K.

Offline

 

#2 2012-06-24 20:56:07

Tanken

Administrator

Zarejestrowany: 2012-06-03
Posty: 16
Punktów :   

Re: Venea

Prawda, delikatnie się rozpisalaś.. ale to i dobrze.. bynajmniej nikt nie powie, że czegoś o Tobie nie wie ewentualnie może poprosić o zdjęcie... ale to już inna bajka.. pozdrawiam.
















by Tanken!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.runepl.pun.pl www.world-of-naruto.pun.pl www.booking.pun.pl www.europeistyka.pun.pl www.telekomunikacja.pun.pl